دانلود رایگان کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین

دانلود-رایگان-کتاب-چهار-اثر-فلورانس-اسکاول-شین

با دیدگاه فلورانس اسکاول شین، تمام افراد می‌توانند به موفقیت دست یابند. او تأکید می‌کند که در دنیا هیچ چیز به اندازه‌ای عجیب نیست که رخ ندهد و برای تحقق همه آرزوها و خواسته‌ها، کافی است کلمات کلیدی و انگیزشی در ذهن فرد تکرار شود و به طور مهم، خود فرد با اعتقاد و اعتماد به این کلمات، از ته قلب به آنها پایبند باشد.

اگر شما انگیزه و اشتیاق برای دستیابی به آرزوهایتان داشته باشید و از ته قلب از وجودتان درخواست کنید که این اتفاق بیفتد، هر اقدامی که در این مسیر انجام می‌دهید، یک قدم دیگر به سوی موفقیت خواهد بود.

در مقابل، احساس غبطه و نفرت نسبت به کسی که به موفقیت دست یافته است، می‌تواند مانع دستیابی به هدف شما شود. اسکاول شین به شدت تأکید می‌کند که باور به قدرت خداوند و کمک او در دستیابی به موفقیت، امری است بسیار مهم.

او از مخاطبان خود می‌خواهد که با تمام وجود به اعتقاد بپیوندند که خداوند موفقیت را از طریقی که حتی خودشان هم تصور نمی‌کنند، در زندگیشان برایشان آماده می‌کند.

نقش قدرت تفکر و کلام نیز در این کتاب دارای اهمیتی بی‌نظیر است. اگر در مسیر پیشرفت به افکار و کلمات منفی اجازه دهید که دستبرد بزنند، بی‌تردید به هدف‌هایتان نخواهید رسید.

بنابراین، ضروری است که از هرگونه اندیشه منفی دوری کنید و با دعا و التماس کمک از خداوند، به آرزوهایی که در ذهن دارید، اطمینان کامل داشته باشید که به دست خواهید آورد که در ادامه به همراه وای پرشین به ارائه معرفی و خلاصه کتاب چهار اثر فلورانس اسکامل شین پرداخته و علاوه بر این به ارائه دانلود رایگان فایل پی دی اف pdf و فایل صوتی کامل این کتاب نیز می پردازیم.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند دانلود رایگان کتاب والدین سمی را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

دانلود-رایگان-کتاب-چهار-اثر-فلورانس-اسکاول-شین

خلاصه کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین

کتاب “چهار اثر” نوشته فلورانس اسکاول شین، در واقع یک مجموعه کامل از چهار کتاب کوچکتر است که اسم هر یک از این اثرها به وضوح در جلد کتاب آورده شده است. این چهار اثر در واقع به شرح زیر هستند:

  1. بازی زندگی و راه این بازی: این اثر مربوط به سال 1925 است و به بررسی زندگی به عنوان یک بازی و نحوه پیگیری راه و هدف‌ها در این بازی می‌پردازد.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند دانلود رایگان کتاب تجسم خلاق را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

  1. کلام تو عصای معجزه‌گر تو است: در سال 1928 نوشته شده و به اهمیت کلمات و اثرات آن‌ها بر زندگی و ارتباطات انسان‌ها می‌پردازد.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند دانلود رایگان کتاب قدرت شروع ناقص را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

  1. در مخفی توفیق: این اثر محصول سال 1940 است و به موضوع توفیق و راه‌های دستیابی به آن اختصاص دارد.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند دانلود رایگان مجموعه کتاب های منشن ( Menschen ) را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

  1. نفوذ کلام: در سال 1959 نگاشته شده و به تأثیرگذاری کلمات و قدرت آن‌ها در تغییر دیدگاه‌ها و رفتارها می‌پردازد.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند دانلود کتاب کتابخانه نیمه شب را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

دانلود-رایگان-کتاب-چهار-اثر-فلورانس-اسکاول-شین

دانلود رایگان پی دی اف کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین

در ادامه به همراه وای پرشین مرجع کامل و رایگان هزاران هزار کتاب رایگان به حالت فایل پی دی اف (pdf) به ارائه فایل پی دی اف رایگان کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین می پردازیم که برای دانلود رایگان این کتاب روی لینک زیر کلیک کنید.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

 

دانلود رایگان پی دی اف (pdf) کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین

 

 

دانلود-رایگان-کتاب-چهار-اثر-فلورانس-اسکاول-شین

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اشکاول شین

در ادامه به همراه وای پرشین مرجع کامل و رایگان هزاران هزار کتاب رایگان به حالت فایل کتاب صوتی و پادکست به ارائه فایل صوتی رایگان کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین می پردازیم که برای دانلود رایگان این کتاب روی لینک های زیر کلیک و برای پخش آنلاین آن روی گزینه پخش کلیک کنید.

 

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت اول

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت دوم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت سوم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت چهارم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت پنجم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت ششم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت هفتم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت هشتم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت نهم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت دهم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت یازدهم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت دوازدهم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت سیزدهم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت چهاردهم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت پانزدهم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت شانزدهم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت هفدهم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت هجدهم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت نوزدهم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت بیستم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت بیست و یکم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت بیست و دوم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت بیست و سوم

 

*****
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین – قسمت بیست و چهارم

 

کلام آخر

این مجموعه کتاب‌ها در سال 1989 توسط فلورانس اسکاول شین گردآوری و به شکل یک کتاب تدوین شد. هر یک از این چهار اثر به طور جداگانه در سال‌های مختلف نوشته شده‌اند و از طیف گسترده‌ای از موضوعات بهره‌برداری می‌کنند. این کتاب نه تنها به دستاوردهای اسکاول شین در حوزه بهداشت و پرستاری توجه می‌کند، بلکه اصول و افکار او را در مورد موضوعات مختلف ارتقاء زندگی و ارتباطات انسانی نیز به خوانندگان ارائه می‌دهد.

کیان جعفری

من کیان جعفری در این سایت مجله ای وای پرشین به بررسی انواع موضوعات در زمینه های مختلف مانند کسب و کار، ارز دیجیتال، هوش مصنوعی، تکنولوژی و اینترنت، پادکست و کتاب صوتی و کتاب از زاویه دید خودم نگاه و اطلاعات و نظر شخصی خودم رو در قالب مقالات این سایت ارائه میکنم و امیدوارم اطلاعات و نظر شخصی من مفید بوده باشه. هر نظر و پیشنهادی داشتین می تونین از طریق ثبت نظرات به من بگین. ممنون که با من بودین.

دیدگاهتان را بنویسید