دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم

دانلود-رایگان-فایل-صوتی-کتاب-قدرت-من-هستم

قدرت من هستم یک کتاب از جول اوستین است که در سال 2015 منتشر شد. این کتاب به سرعت به یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین آثار او تبدیل شد. جول اوستین در این کتاب به بررسی قدرت کلام و اثرات جمله “من هستم” می‌پردازد که او در این اثر به توضیح اهمیت و تأثیرات مثبت تفکرات و کلمات مثبت بر زندگی و موفقیت انسان‌ها می‌پردازد که در ادامه به همراه وای پرشین به ارائه توضیحاتی در مورد این کتاب و ارائه دانلود رایگان کتاب صوتی این کتاب می پردازیم.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند دانلود رایگان کتاب قدرت شروع ناقص را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

کتاب قدرت من هستم

با تأکید بر اهمیت خودشناسی و ارتقاء روحیه، اوستین در کتاب به ترغیب افراد برای شناخت بهتر خودشان، انگیزه‌بخشی و تغییر نگرش‌های منفی به مثبت ترکیب شدن و تغییر زندگی را مورد توجه قرار می‌دهد. این کتاب با تأکید بر قوانین جذب و تأثیر کلمات در خلق و تغییر واقعیت‌ها، به خوانندگان ابزارهایی را برای بهبود زندگیشان ارائه می‌دهد.

در کل، “قدرت من هستم” یک راهنمای موفقیت و تحول شخصی است که با ارائه مثال‌ها، تجربیات و توصیه‌ها، خوانندگان را به سوی بهترین نسخه‌ی خودشان هدایت می‌کند.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند دانلود کتاب کتابخانه نیمه شب را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

دانلود-رایگان-فایل-صوتی-کتاب-قدرت-من-هستم

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم

در ادامه به همراه وای پرشین مرجع کامل و رایگان هزاران هزار کتاب رایگان به حالت فایل فایل صوتی و پادکست به ارائه فایل صوتی رایگان کتاب قدرت من هستم می پردازیم که برای دانلود رایگان این کتاب روی لینک های زیر کلیک و برای پخش آنلاین آن روی گزینه پخش کلیک کنید.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند دانلود رایگان مجموعه کتاب های منشن ( Menschen ) را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

 

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم – قسمت اول

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم – قسمت دوم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم – قسمت سوم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم – قسمت چهارم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم – قسمت پنجم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم – قسمت ششم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم – قسمت هفتم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم – قسمت هشتم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم – قسمت نهم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم – قسمت دهم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم – قسمت یازدهم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم – قسمت دوازدهم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم – قسمت سیزدهم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم – قسمت چهاردهم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم – قسمت پانزدهم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم – قسمت شانزدهم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم – قسمت هفدهم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم – قسمت هجدهم

 

 

کلام آخر

در مطالب بالا به همراه وای پرشین به بررسی معرفی و خلاصه ای از کتاب ارزشمند و  معروف قدرت من هستم پرداختیم تا با دانلود رایگان این کتاب کمکی به شما کرده باشیم که امیدواریم این مطلب از وای پرشین نیز مانند سایر مطالب این سایت مفید و کاربردی بوده و می توانید تمامی نظرات و پیشنهادات خود در مورد تمامی مطالب را از طریق ثبت دیدگاه با ا در میان بگذارید 😘

کیان جعفری

من کیان جعفری در این سایت مجله ای وای پرشین به بررسی انواع موضوعات در زمینه های مختلف مانند کسب و کار، ارز دیجیتال، هوش مصنوعی، تکنولوژی و اینترنت، پادکست و کتاب صوتی و کتاب از زاویه دید خودم نگاه و اطلاعات و نظر شخصی خودم رو در قالب مقالات این سایت ارائه میکنم و امیدوارم اطلاعات و نظر شخصی من مفید بوده باشه. هر نظر و پیشنهادی داشتین می تونین از طریق ثبت نظرات به من بگین. ممنون که با من بودین.

دیدگاهتان را بنویسید