دانلود رایگان کتاب والدین سمی

دانلود-رایگان-کتاب-والدین-سمی

این کتاب به موضوعاتی مرتبط با والدین‌شدن، تربیت کودکان و ارتباط‌های خانوادگی می‌پردازد. نویسنده کتاب تلاش دارد تا به والدین ابزارها و راهنمایی‌هایی را ارائه دهد تا بتوانند روابط سالم و مثبتی با فرزندان خود برقرار کنند که در ادامه به همراه وای پرشین به معرفی و خلاصه کتاب والدین سمی می پردازیم.

کتاب والدین سمی

این کتاب با تأکید بر اهمیت ارتباط‌های خانوادگی و نقش آن در رشد و تربیت کودکان، ابزارها و راهکارهایی را برای حل مشکلات روزمره والدین ارائه می‌دهد. از مهمترین مباحث مطرح شده در این کتاب عبارتند از:

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند دانلود رایگان کتاب تجسم خلاق را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

ارتباط پایدار با کودکان: نویسنده توصیه می‌کند که والدین برای ایجاد ارتباط پایدار با کودکان خود، به آن‌ها گوش دهند و با احترام به نظرات و احساساتشان پاسخ دهند.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند دانلود رایگان کتاب قدرت شروع ناقص را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

مهارت‌های ارتباطی: در این کتاب، مهارت‌های ارتباطی مثل گفتگوی مؤثر و گوش دادن فعال مورد بررسی قرار می‌گیرند. این مهارت‌ها به والدین کمک می‌کنند تا با فرزندانشان به شیوه‌ای سازنده و با احترام برخورد کنند.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند دانلود رایگان مجموعه کتاب های منشن ( Menschen ) را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

تربیت مثبت: نویسنده تاکید دارد که تربیت مثبت، به معنای تشویق به رفتارهای مثبت و ارائه تحسین و تشویق به کودکان است. این رویکرد به کمک ایجاد اعتماد به نفس در کودکان و بهبود رفتارهای آن‌ها کمک می‌کند.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند دانلود کتاب کتابخانه نیمه شب را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

مدیریت خشم و احساسات: یکی از مباحث مهم این کتاب، یادگیری مهارت‌های مدیریت خشم و احساسات است. والدین می‌آموزند که چگونه با احترام به احساسات خود و کودکانشان برخورد کنند.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند  چرا دکتر ها از سیب می ترسند؟ را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

توازن کار و زندگی خانوادگی: کتاب “والدین سمی” به تأکید بر اهمیت توازن میان زندگی خانوادگی و کار می‌پردازد و راهکارهایی برای تحقق این توازن ارائه می‌دهد.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند  دانلود رایگان برنامه سیبجو را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

دانلود رایگان کتاب والدین سمی

دانلود رایگان پی دی اف  کتاب والدین سمی

در ادامه به همراه وای پرشین مرجع کامل و رایگان هزاران هزار کتاب رایگان به حالت فایل پی دی اف (pdf) به ارائه فایل پی دی اف رایگان کتاب والدین سمی می پردازیم که برای دانلود رایگان این کتاب روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان پی دی اف (pdf) کتاب والدین سمی

 

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند آیسان اسلامی کیست؟ را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت والدین سمی

در ادامه به همراه وای پرشین مرجع کامل و رایگان هزاران هزار کتاب رایگان به حالت فایل کتاب صوتی و پادکست به ارائه فایل صوتی رایگان کتاب والدین سمی می پردازیم که برای دانلود رایگان این کتاب روی لینک های زیر کلیک و برای پخش آنلاین آن روی گزینه پخش کلیک کنید.

 

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب والدین سمی – قسمت اول

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب والدین سمی – قسمت دوم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب والدین سمی – قسمت سوم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب والدین سمی – قسمت چهارم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب والدین سمی – قسمت پنجم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب والدین سمی – قسمت ششم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب والدین سمی – قسمت هفتم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب والدین سمی – قسمت هشتم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب والدین سمی – قسمت نهم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب والدین سمی – قسمت دهم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب والدین سمی – قسمت یازدهم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب والدین سمی – قسمت دوازدهم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب والدین سمی – قسمت سیزدهم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب والدین سمی – قسمت چهاردهم

 

*****

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب والدین سمی – قسمت پانزدهم

 

کلام آخر

در کل، این کتاب تلاش دارد تا والدین را با مفاهیم و مهارت‌هایی آشنا کند که به آن‌ها کمک می‌کند تا روابط مثبتی با کودکانشان ایجاد کنند، مشکلات را به طور سازنده حل کنند و تجربه‌ای موفق و پربار از والدینی را تجربه کنند. این کتاب مناسب همه والدین‌ها، مخصوصاً کسانی است که به دنبال بهبود روابط خانوادگی و تربیت مثبت فرزندان خود هستند.

کیان جعفری

من کیان جعفری در این سایت مجله ای وای پرشین به بررسی انواع موضوعات در زمینه های مختلف مانند کسب و کار، ارز دیجیتال، هوش مصنوعی، تکنولوژی و اینترنت، پادکست و کتاب صوتی و کتاب از زاویه دید خودم نگاه و اطلاعات و نظر شخصی خودم رو در قالب مقالات این سایت ارائه میکنم و امیدوارم اطلاعات و نظر شخصی من مفید بوده باشه. هر نظر و پیشنهادی داشتین می تونین از طریق ثبت نظرات به من بگین. ممنون که با من بودین.

دیدگاهتان را بنویسید