چگونه آخرین وضعیت آنلاینی اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟

چگونه-آخرین-وضعیت-آنلاینی-اینستاگرام-را-غیر-فعال-کنیم؟

در دنیای تکنولوژی و اینترنت امروزی، شبکه‌ های اجتماعی مانند اینستاگرام به ما امکان می‌دهند تا با دوستان، خانواده و دیگر کاربران در سرتاسر جهان در ارتباط باشیم، از جمله امکانات اینستاگرام وضعیت آنلاین است که به دیگران نشان می‌دهد که آیا شما در حال حاضر آنلاین هستید یا خیر.

این ویژگی می‌تواند به شما کمک کند تا با دیگران در زمان‌های مناسب در ارتباط باشید، اما گاهی اوقات ممکن است بخواهید وضعیت آنلاین خود را مخفی کنید. در ادامه این مقاله از وای پرشین، مراحلی را برای غیرفعال کردن وضعیت آنلاین در اینستاگرام به شما آموزش می‌دهیم.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند چگونه گوشی سامسونگ را به تلویزیون وصل کنیم؟ را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

چطور-آنلاینی-اینستاگرام-را-ببندیم؟

چطور آنلاینی اینستاگرام را ببندیم؟

در ادامه به بررسی کامل تمامی مراحل غیرفعال کردن آخرین وضعیت آنلاینی اینستاگرام می پردازیم تا با مطالعه این مراحل به تمامی سوالات خود بهترین پاسخ ها را یافته باشید.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند چگونه گوشی شیائومی را به تلویزیون وصل کنیم؟ را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

مرحله 1: ورود به اکانت

ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید. برای این کار، اپلیکیشن را باز کنید و اگر لازم باشد، اطلاعات ورود به اکانت خود را وارد کنید.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند خارج کردن اکانت اینستاگرام از حالت کسب و کار را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

مرحله 2: باز کردن پروفایل

پس از ورود به اکانت، به پروفایل خود بروید. برای این کار، به نمایه‌ی کاربری خود در پایین صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن که آیکون نمایه (پروفایل) است، کلیک کنید.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند از کجا بفهمیم اینستاگرام ما هک شده است؟ را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

مرحله 3: ویرایش تنظیمات

در پروفایل خود، به تنظیمات پروفایل دسترسی پیدا کنید. این گزینه معمولاً با آیکون سه نقطه یا خطوط افقی در بالا یا پایین صفحه نمایش داده می‌شود. به این قسمت وارد شوید.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند چگونه در تلگرام استوری بزاریم؟ را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

چطور-آنلاینی-اینستاگرام-را-ببندیم؟

مرحله 4: مدیریت وضعیت آنلاین

در تنظیمات پروفایل، به دنبال بخشی با عنوان “وضعیت آنلاین” یا “آخرین وضعیت فعالیت” بگردید. این بخش ممکن است در قسمت حریم خصوصی یا تنظیمات حساب کاربری قرار داشته باشد. وارد این بخش شوید.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند هوش مصنوعی باربی ساز را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

مرحله 5: غیرفعال کردن وضعیت آنلاین

در بخش وضعیت آنلاین، معمولاً دو گزینه وجود دارد: “همیشه آنلاین باش” و “غیرفعال کردن”. با انتخاب گزینه “غیرفعال کردن”، وضعیت آنلاین شما برای دیگران پنهان می‌شود.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند چگونه اینستاگرام را بدون فیلتر کنیم؟ را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

مرحله 6: ذخیره تغییرات

پس از انتخاب گزینه “غیرفعال کردن”، تغییرات خود را ذخیره کنید. ممکن است بسته به نسخه‌ی اپلیکیشن و موبایل یا وب، روند ذخیره تغییرات متفاوت باشد. اغلب این کار با فشردن یک دکمه مانند “ذخیره” یا “تایید” انجام می‌شود.

هم چنین می تونید مطالب دیگر سایت وای پرشین مانند چگونه حافظه گوشی را خالی کنیم؟ را مطالعه و نطرات و پیشنهادات خودتون رو از طریق ثبت نظرات با من در میون بزارید.

مرحله 7: بررسی تغییرات

برای اطمینان از اینکه وضعیت آنلاین شما غیرفعال شده است، به صفحه‌ی اصلی اکانت خود برگشته و تلاش کنید تا وضعیت آنلاین خود را مشاهده کنید. باید به جای وضعیت آنلاین، پیامی در مورد آخرین زمان فعالیت خود ببینید.

کلام آخر

با انجام این گام‌ها، موفق به غیرفعال کردن وضعیت آنلاین در اینستاگرام خواهید شد. اکنون می‌توانید بدون اینکه دیگران ببینند که آنلاین هستید، از اینستاگرام استفاده کنید. اگر بخواهید در آینده وضعیت آنلاین خود را مجدداً فعال کنید، به همین مراحل برگشته و گزینه “همیشه آنلاین باش” را انتخاب کنید و امیدواریم این مطلب از وای پرشین نیز مانند سایر مطالب مفید و کاربردی بوده و می توانید تمامی نظرات و پیشنهادات خود در مورد سایت و مطالب را از طریق ثبت دیدگاه با من در میان بگذارید 😘

کیان جعفری

من کیان جعفری در این سایت مجله ای وای پرشین به بررسی انواع موضوعات در زمینه های مختلف مانند کسب و کار، ارز دیجیتال، هوش مصنوعی، تکنولوژی و اینترنت، پادکست و کتاب صوتی و کتاب از زاویه دید خودم نگاه و اطلاعات و نظر شخصی خودم رو در قالب مقالات این سایت ارائه میکنم و امیدوارم اطلاعات و نظر شخصی من مفید بوده باشه. هر نظر و پیشنهادی داشتین می تونین از طریق ثبت نظرات به من بگین. ممنون که با من بودین.

دیدگاهتان را بنویسید